KOCHAM CIĘ…

…choć czasem mnie wkurzasz.

Nie wiem od czego zacząć. Tyle się wydarzyło. Tyle zmieniło. Od mojej ostatniej wizyty. Obiecałam, że wrócę, a więc jestem!

To było dokładnie trzy lata temu. Impreza. Jedna z tych, niezapomnianych (nie tylko z Twojego powodu). Przemknęłam przez tłum do baru. Byłeś tam. Pomyślałam, że fajnie by było Cię poznać. Ale przecież taki chłopak jak Ty nie zwróci uwagi na mnie. Na dziewczynę z kucykiem w spódnicy w grochy. Twój uśmiech sprawił, że zaniemówiłam. Jak nigdy. Stałam i słuchałam rozmowy między Tobą a moimi znajomymi. Nim się obejrzałam już pochłonął nas taniec. Gorący, namiętny, szalony. Taka też była ta noc. Ach co to była za noc…

I choć nie taki był plan zaczęliśmy spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Coraz więcej rozmawiać. Coraz bardziej się poznawać. Coraz silniej się od siebie uzależniać. Coraz bardziej się kochać.

Dziękuję.

Że dzięki Tobie pozbyłam się kilku kompleksów. Że poznałam swoją wartość. Że w siebie uwierzyłam. Że mnie przytulasz nad ranem. Że dotykasz swoją stopą mojej stopy. Że Twój dotyk przyprawia mnie o dreszcze na całym ciele. Że szepczesz mi do ucha. Że chodzisz ze mną do kina. Że wycierasz moje łzy. Że śpiewasz mi ulubione piosenki. Że nie potrafisz się na mnie złościć. Że przepraszasz i dziękujesz. Że rozmawiasz że mną o wszystkim i o niczym. Że mnie podniecasz. Że masz piękne oczy. Że opowiadasz mi bajki na dobranoc. Że ze mną milczysz.

Wkurzasz mnie.

Kiedy rzucasz ciuchy na podłogę. Kiedy udajesz że mnie słuchasz. Kiedy nie kończysz zdania. Kiedy nie odpisujesz na sms. Kiedy mnie krytykujesz. Kiedy kłamiesz. Kiedy jesteś daleko.

Przepraszam.

Za mój gniew. Za fochy. Za przekleństwa. Za humory. Za niepotrzebne łzy. Za zazdrość. Za nierozumienie Twoich żartów. Za upierdliwość. Za złośliwość i dokuczanie.

Od paru miesięcy żyjemy na walizkach. Niestety nie wspólnych. Wyjechałeś robić biznes. Nie jest łatwo. Tęsknota czasami mnie przerasta. Szaleje z osamotnienia. Ale chcę żeby Ci się udało. Żebyś spełnił swoje marzenia. Ja też mam marzenie.

Chciałabym Cię mieć przy sobie na zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>